Uživatelské novinky ve verzích CIS

(novější verze jsou výše)!!! Ukončení podpory MS Windows 7 !!!


!!! Z důvodu plánovaného přechodu na novější vývojové prostředí je výrobcem ukončena podpora MS Windows 7. Program sice bude možné spustit, ale je reálné, že některé části programu již pod tímto OS nebudou funkční. Zajistěte si včas upgrade na verzi MS Windows 10 nebo vyšší. Plánovaný přechod se uskuteční v první polovině roku 2024. !!!


!!! Změna konfigurace programu !!!

Z důvodu plánovaného přechodu na vyšší verzi vývojového prostředí v průběhu léta bude nutné změnit systémovou proměnnou PATH. Současnou cestu c:\sybase\powerbuilder19 přepište na novou c:\cis\powerbuilder19 (případně na místo, odkud spouštíte program CIS). Tuto proměnnou můžete opravit již nyní. Zjednodušíte si tak přechod na nové prostředí. Po této úpravě se nemusí na nových počítačích již instalovat DeploymentKit.V případě dotazů kontaktujte p. Gregora, 603 546 412.
Verze CIS 6.59.00 k 27.5.2024

Mzdy

Členská evidence


Přímé dodávky


Maloobchod


Účetnictví


Verze CIS 6.58.00 k 13.5.2024

Mzdy


Evidence majetku


FinancePřímé dodávkyMaloobchod

c:

cd c:\cis

c:\cis\cis26.exe profil jmeno heslo export_mixu

, kde profil je název profilu k databázi CIS, jméno a heslo jsou přihlašovací údaje. Soubor se expportuje ve tvaru MIX_POS.TXT do adresáře pro odeslání číselníků. Exportuje se jeden soubor pro všechny prodejny. Do souboru se přenášejí pouze MIXy partnerů, kteří mají povoleno objednávat v POS. V případě potřeby si vytvořte dávku pro přenos souborů na FTP pro prodejny.


Mzdy


Účetnictví


Verze CIS 6.57.00 k xx.3.2024


Základní číselníky


Finance

04e_fakt_PDF= c:\cis\....

Přímé dodávky


El. dodací listyMaloobchod


MzdyVerze CIS 6.56.00 k 28.2.2024


Mzdy


Finance


Přímé dodávky